Spa Mazury - kąpiele odżywcze

Cudowne źródło urody - kąpiele naturalne w Spa na Mazurach

Od dawien dawna nasze prababki w swoich spiżarniach gromadziły pokaźne zapasy różnych ziół. Obowiązkowo wśród nich musiał znaleźć się: rumianek, mięta, szałwia, pokrzywa a także liście brzozy i gałęzie świeżego świerku. Natura, która obdarowała nas w dobroczynne i zdrowotne właściwości tych ziół stworzyła szeroką gamę do wykorzystania ich w codziennej i jakże naturalnej pielęgnacji naszego ciała.

Nasze inspiracje dotyczące kąpieli poprzedzone zostały długimi, wieczornymi spotkaniami z rodowitymi Warmiakami i Mazurami, którzy w opowieściach przekazywali nam swoją uczoność i oczarowali nas magicznymi właściwościami roślin i ziół. Czas spędzony na długich rozmowach był dla nas niezwykłym zaszczytem i ogromnym doświadczeniem, które natchnęło nas do stworzenia leczniczo–relaksujących kąpieli stosowanych przez naszych pradziadów. W ten sposób udało nam się odzyskać kilka receptur na naturalną pielęgnację ciała, którą pragniemy Ocalić od zapomnienia.

Linia zabiegów Ocalić od zapomnienia

Powróć do czasów, w których tempo życia płynie spokojnie, w harmonii z otaczającą przyrodą, z dala od zgiełku dnia codziennego. Ta szlachetna kąpiel połączona z delikatnym masażem zaowocuje wspaniałym samopoczuciem i całkowitym odprężeniem.

U nas każda kąpiel staje się niepowtarzalnym rytuałem, który na długo pozostanie w pamięci. Zaznaj tej rozkoszy i wybierz jedną z nich. 

Naturalne kąpiele ziołowe 

Pokaż/ukryj szczegóły zabiegu

 

 

Sprawdź termin

OFERTY SPECJALNE: