Spa Mazury, spa Olsztyn - nordic walking

Sposób na zbędne kalorie

Jest taka dyscyplina sportowa, którą mogą uprawiać wszyscy, zawsze i wszędzie. Cieszy się ona coraz większą popularnością, gdyż jest niedroga, łatwa a przede wszystkim skuteczna. To Nordic Walking, czyli chód z kijkami. Nordic walking to aktywny marsz z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanych kijów. Oryginalne połączenie zwykłego marszu z techniką jazdy na nartach tyle, że… bez nart! Dlatego sport ten jest popularny nie tylko w okresie zimowym, lecz przez cały rok niezależnie od warunków klimatycznych.

Ta nietuzinkowa forma ruchu powstała w Finlandii i obecnie jest bardzo popularna wśród tamtejszej ludności. Dla Finów jest to sport niemalże narodowy, dzięki któremu tryskają zdrowiem i energią pomimo chłodnego klimatu i małego nasłonecznienia. Ta bardzo fajna forma aktywności ruchowej zyskuje coraz wiecej sympatyków także w naszym kraju. Zalesie Mazury Active Spa to doskonałe miejsce do uprawiania tego sportu.

Dynamiczne, pełne rozmachu chodzenie z kijkami pozwala zdobywać kondycję oraz rozwijać poszczególne grupy mięśni, które, na co dzień są zaniedbywane. W zależności od prędkości marszu oraz od osoby ćwiczącej, przy uprawianiu Nordic Walking traci się około 400 kalorii na godzinę, podczas gdy w czasie zwykłego marszu spala się około 280 kalorii w tym samym czasie. Nordic walking jest odpowiednim sportem dla ludzi w każdym wieku.

Zalesie Mazury Active Spa pod Olsztynem na Mazurach zaprasza na grupowe zajęcia z profesjonalnym trenerem prowadzone w okalającym nasz Ośrodek przepięknym lesie. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 11.00. Istnieje możliwość organizacji indywidualnych zajęć z trenerem w dogodnym dla Państwa terminie (zajęcia indywidulne muszą być wcześniej opłacone).  

Spalaj kalorie z nami - w grupie raźniej!

Jeśli chcesz wziąć udział w nordic walking potwierdź swoje uczestnictwo w zajęciach w Recepcji SPA lub pod numerem telefonu: 784 953 371 lub mailowo: spa@zalesiemazury.pl. Wymagany jest strój sportowy (najlepiej blisko ciała) oraz wygodne, sportowe buty.

Promocyjny cennik zajęć*:

  • zajęcia indywidualne z instruktorem – 50 PLN
  • zajęcia grupowe (1,5 godziny) – 15 PLN od osoby
  • karnet na 10 zajęć ważny przez 2 miesiące – 100 PLN
  • wypożyczenie regulowanych kijków (1,5 godziny) – w cenie zajęć
  • wypożyczenie regulowanych kijków (cały dzień) – 30 PLN

  • *cennik ważny do 31.12.2011

 

 

 

Sprawdź termin

OFERTY SPECJALNE: