wesele na Mazurach

Wesele Olsztyn
Wesele pod Olsztynem
Wesela Mazury

Ten niepowtarzalny dzień

To jedyny taki dzień w życiu każdego z nas. Niezapomniany, który sprawia nam wiele radości i pamiętamy go zawsze. Dołożymy wszelkich starań abyście Państwo to jedyne w swoim rodzaju przeżycie wspominali z uśmiechem na twarzy.

Wyjątkowa oferta

Proponujemy dwa starannie dobrane zestawy menu weselnego, których koszt wynosi: 160 zł/os. Zapewniamy noclegi dla wszystkich gości weselnych w pokojach hotelowch (łazienka z prysznicem, TV, balkon) w specjalnej ceniu: już od 45 zł/os. Poprawiny lub śniadanie weselne: od 25 zł/os.

Niespodzianki dla Pary Młodej

Każda para młoda decydująca się na wesele, przyjęcie weselne w naszym Ośrodku Wypoczynkowym otrzymuje GRATIS: apartament na noc poślubną, tort weselny, chlebek weselny, wino musujące na powitanie, kosz owoców sezonowych oraz możliwość organizacji sesji zdjęciowej w przepięknych plenerach Ośrodka Zalesie Mazury. Dodatkowo nowość: kolacja w pierwszą rocznicę ślubu GRATIS!

W przypadku wesela na min. 90 osób pieczony udziec z szynki wieprzowej - GRATIS!

Wszystkie szczegóły na temat organizacji uroczystości weselnej możecie Państwo poznać telefonicznie lub w trakcie wizyty w naszym Ośrodku. Zawsze jesteśmy do dyspozycji przyszłych nowożeńców, chętnie im pomagamy i dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Mamy nadzieję, iż nasza oferta zachęci Państwa do zorganizowania tak ważnej i podniosłej uroczystości w wyjątkowym klimacie naszego Ośrodka Wypoczynkowego.

Oferta dotyczy uroczystości weselnych organizowanych w okresie od maja do października.  

5 sal weselnych do wyboru

Rodzaj sali Maksymalna liczba osób Minimalna liczba osób Charakterystyka
Mazurska Chata Biesiadna NOWOŚĆ 150 100 Chata biesiadna zbudowana w nawiązaniu do tradycji architektonicznych Warmii i Mazur zlokalizowana na polu grillowym. Całkowita powierzchnia Chaty 250m2. KLIMATYZOWANA!
Sala bankietowo-konferencyjna 120 70 Owalny kształt idealna na duże uroczystości. KLIMATYZOWANA! 
Sala restauracyna+Sala kominkowa 70 40 Połączenie dwóch sal z możliwością wyjścia na letni taras. KLIMATYZOWANA! 
Sala restauracyjna 40 30 Sala w klasycznym wystroju z możliwością wyjścia na letni taras. KLIMATYZOWNA!
Sala kominkowa 30 10 Mała sala idealna na kameralne obiady weselne. KLIMATYZOWANA!

Magiczne wesele

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu organizacji spotkania w trakcie, którego omówimy wstępnie szczegóły przyjęcia weselnego. Zapraszamy do Zalesia, abyście mogli się przekonać, że to jest właśnie TO miejsce!
 
Kontakt: tel. kom. 662 216 177, e-mail: mariusz@zalesiemazury.pl

 


OFERTY SPECJALNE: