wesele na Mazurach

Wesele pod Olsztynem

Przyjęcie weselne to bardzo ważne wydarzenie, które warto zorganizować w wyjątkowym miejscu. Nasz Ośrodek Wypoczynkowy, położony na uboczu, w lesie sosnowo-świerkowym nad jeziorem Orzyc Wielki, tylko 18km od centrum  Olsztyna, to takie specjalne miejsc. Zalesie to doskonałe miejsce na organizację wesela poza Olsztynem w cichym i kameralnym otoczeniu daleko od zgiełku miasta.

Każda para młoda decydująca się na wesele, przyjęcie weselne w naszym Ośrodku Wypoczynkowym otrzymuje GRATIS: apartament na noc poślubną, tort weselny, chlebek weselny, wino musujące na powitanie, kosz owoców sezonowych oraz możliwość organizacji sesji zdjęciowej w przepięknych plenerach Ośrodka Zalesie Mazury. Dodatkowo nowość: kolacja w pierwszą rocznicę ślubu GRATIS! 

Główna sala weselna

Główna uroczystość przyjęcia weselnego odbywa się w naszej Sali Bankietowo-Konferencyjnej, która może pomieścić 120 gości weselnych. Jest to niepowtarzalny budynek, dzięki jego owalnej konstrukcji wszyscy goście weselni widzą się nawzajem, siedząc przy stołach zlokalizowanych wokół okrągłego, podświetlanego parkietu do tańca. Mniejsze uroczystości weselne (max. 60 osób) odbywają się w naszej sali restauracyjnej połączonej z salą kominkową. Wszystkie nasze sale weselne posiadają klimatyzację z dodatkową opcją grzania!

Poprawiny organizujemy w miejscu uroczystości weselnej lub na naszym polu grillowym, w otoczeniu kilkusetletnich sosen. Niewątpliwym atutem naszego ośrodka wypoczynkowego jest możliwość organizacji noclegów dla wszystkich gości weselnych w dwóch nowoczesnych budynkach hotelowych Ośrodka Zalesie Mazury. Wszystkie nasze pokoje hotelowe posiadają łazienki z prysznicem, łóżka hotelowe, TV oraz balkon.

Nasze sale weselne pod Olsztynem

Rodzaj sali Maksymalna liczba osób Minimalna liczba osób Charakterystyka
Mazurska Chata Biesiadna NOWOŚĆ! 150 100 Chata biesiadna zbudowana w nawiązaniu do tradycji architektonicznych Warmii i Mazur zlokalizowana na polu grillowym. Całkowita powierzchnia 250m2. KLIMATYZOWANA!
Sala bankietowo-konferencyjna 120 80 Owalny kształt idealna na duże uroczystości. KLIMATYZOWANA! 
Sala restauracyna+Sala kominkowa 70 40 Połączenie dwóch sal z możliwością wyjścia na letni taras. KLIMATYZOWANA! 
Sala restauracyjna 40 25 Sala w klasycznym wystroju z możliwością wyjścia na letni taras. KLIMATYZOWNA!
Sala kominkowa 25 15 Mała sala idealna na kameralne obiady weselne. KLIMATYZOWANA!

Już od maja 2012 dostępna będzie dla Państwa nasza nowa największa sala w budowanej właśnie Mazurskiej Chacie Biesiadnej. Budynek ten jest budowany wg. tradycyjnych zasad dawnego budownictwa na ternie Warmii i Mazur. Już niedługo na naszej stronie internetowej dostępne będą zdjęcia z nowej dwustumetrowej sali w Chacie Mazurskiej. Wesela w niej organizowane będą miały niepowtarzalny charakter dzięki czemu na pewno zapadną w pamięci Państwa gości weselnych.
 
Dla gości biorących udział w przyjęciu weselnym stosujemy specjalne preferencyjne stawki noclegowe. Wszystkie szczegóły na temat organizacji uroczystości weselnej możecie Państwo poznać telefonicznie lub w trakcie wizyty w naszym Ośrodku. Zawsze jesteśmy do dyspozycji przyszłych nowożeńców, chętnie im pomagamy i dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem.

Dodatkowe atrakcje

Uroczystość weselna wymaga szczególnej oprawy tak aby Państwa wesele było wyjątkowe i niepowtarzalne. Chcąc spełnić te wymagania oferujemy dodatkowe usługi mogące uatrakcyjnić to wydarzenie:

 • płonący prosiak faszerowany kaszą serwowany przez Szefa kuchni
 • wiejski stół z regionalnych produktów (wędliny i kiełbasy wędzone, salceson, szczupak faszerowany, pstrąg wędzony, ser kozi w trzech rodzajach, powidła, smalec wiejski, chleb staropolski, domowe przetwory oraz nalewka na spirytusie)
 • alkohol, piwo beczkowe, karta starannie wybranych win
 • przez większą część roku możliwość korzystania ze sprzętu pływającego
 • D.J. ( prezentera muzyki mechanicznej) do obsługi wesela bądź poprawin,
 • noclegi w budynkach hotelowych Ośrodka (pokoje 2, 3 i 4 os., z łazienką, TV, balkonem) 
 • dekoracja sali
 • miła i doświadczona obsługa
 • przejażdżki bryczkami lub saniami (zimą)
 • pokaz sztucznych ognii
 • transport gości weselnych

Mamy nadzieję, iż nasza oferta zachęci Państwa do zorganizowania tak ważnej i podniosłej uroczystości w wyjątkowym klimacie naszego Ośrodka Wypoczynkowego.

Zapytaj o szczegóły

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w ofertach specjalnych. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu organizacji spotkania w trakcie, którego omówimy wstępnie szczegóły przyjęcia weselnego. Kontakt: tel. 662-216-177, e-mail: mariusz@zalesiemazury.pl

OFERTY SPECJALNE: