wesele na Mazurach

Udane imprezy rodzinne w Zalesiu

Imprezy rodzinne to ważne wydarzenia, które warto zorganizować w wyjątkowym miejscu, daleko od zgiełku miasta. Nasz Ośrodek dzięki swojej lokalizacji i  infrastrukturze zapewnia kameralny i rodzinny charakter imprezy. Ośrodek Wypoczynkowy, położony jest na uboczu, w lesie sosnowo-świerkowym nad jeziorem Orzyc Wielki, tylko 18km od centrum Olsztyna. 

Organizujemy małe kameralne imprezy rodzinne od 20 osób aż do dużych wesel oraz zjazdów rodzinnych na 150 osób. Jesteśmy w stanie zapewnić nocleg dla wszystkich uczestników imprezy w wygodnych pokojach hotelowych. Z imprezą rodzinną związane są zawsze dzieci, które najcześciej nudzą się na tego typu imprezach. U nas jest inaczej...

Udogodnienia dla najmniejszych gości

U nas nie ma z tym kłopotu dla naszych najmniejszych Gości udostępniamy BAJKOLANDIĘ (plac zabaw pod dachem), place zabaw pod chmurką oraz mini zoo!. Wasze dzieci nie będą miały czasu się nudzić w Zalesiu!

Inne imprezy rodzinne

Imprezy rodzinne organizujemy w formie uroczystych obiadów i bankietów, rodzinnych pikników oraz kinder balu. W zalezności od ilości uczestników i charakteru imprezy odbywa się ona w naszej Sali Bankietowo-Konferencyjnej, która może pomieścić 120 gości przy stołach. Jest to niepowtarzalny budynek, dzięki jego owalnej konstrukcji wszyscy goście widzą się nawzajem, siedząc przy stołach zlokalizowanych wokół okrągłego, podświetlanego parkietu do tańca.

Mniejsze uroczystości (max. 60 osób) odbywają się w naszej sali restauracyjnej połączonej z salą kominkową. Dodatkowym atutem jest letni taras z parasolami z przepięknym widokiem na starodrzew oraz jezioro Orzyc. Wszystkie nasze sale posiadają klimatyzację z dodatkową opcją grzania!

Rodzinne pikniki organizujemy na naszym polu grillowym, w otoczeniu kilkusetletnich sosen. Kinder bale organizujemy w Bajkolandii a przy dobrej pogodzie pod chmurką.

Naszą specjalnością są: wesela wraz z poprawinami, rocznice ślubu, chrzciny, komunie, kinder bale oraz inne imprezy rodzinne. Wybierz coś dla siebie i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów! Jeśli chcesz odwiedzić Zalesie skontaktuj się z nami i umów datę spotkania. Tel. kom. 662-216-177, e-mail. mariusz@zalesiemazury.pl

 

OFERTY SPECJALNE: