Spa Mazury imprezy integracyjne na Mazurach

Forbes rekomenduje Zalesie

NASZE ATUTY
TWOJE KORZYŚCI

dogodny dojazdTylko 3 godziny z Warszawy, 2,5 godziny z Trójmiasta, 10 minut z centrum Olsztyna.

imprezy niskie cenyAtrakcyjne warunki cenowe - oferujemy dużo wiecej niż standardowy hotel za mniej!

imprezy firmowe na MazurachIndywidualne podejście do Klienta, jesteśmy w stanie spełnić każde życznie /w granicach rozsądku :)/

integracja nad JezioremBliskość natury - jezioro, sosnowy las. Słowem przepiękne mazurskie krajobrazy...

pobyty dla pracownikówWyjatkowo rodzinna atmosfera, której nie znajdziecie w standardowym hotelu.

firmowe pobyty rodzinneFirmowe pobyty rodzinne dla pracowników. Bajkolandia, mini przedszkole dla dzieci.

teambuilding na MazurachSzeroki wachlarz oryginalnych konkurencji teambuildingowych, prowadzonych przez własnych animatorów co gwarantuje wysoką jakość i atrakcyjne ceny.

spa na MazurachBony upominkowe do SPA i pobytowe - idealne nagrody dla Klientów, partnerów handlowych i pracowników.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY:
tel. 89 526 06 20, kom. 662 216 177
e-mail: marketing@zalesiemazury.pl

Firmowy team building na Mazurach

Ośrodek Wypoczynkowy Zalesie na Mazurach to doskonałe miejsce na organizację firmowej imprezy integracyjnej w ciekawej i niepowtarzalnej atmosferze Mazur.

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez integracyjnych dla Klientów biznesowych, firm i instytucji. Imprezy integracyjne i konferencje na Mazurach w Ośrodku Wypoczynkowym Zalesie zyskały uznanie w oczach wielu firm.

Konferencje i szkolenia na Mazurach

Mazury to doskonałe miejsce na konferencje i szkolenia - z myślą o Państwa pracownikach przygotowujemy nietypowe atrakcje oraz ciekawy program, by łączyć w jedno szkolenie z integracją i atmosferą Mazur.

Imprezy plenerowe

Wieczorne imprezy możemy zorganizować jako uroczystą kolację z dyskoteką i karaoke w sali bankietowej lub sali restauracyjnej połączonej z salą kominkową. Wszystkie nasze sale posiadają klimatyzację z opcją grzania. O każdej porze roku gorąco polecamy naszą mazurską biesiadę na polu grillowym przepięknej polanie otoczonej przez ponad stuletnie sosny.

Dodatkowe atrakcje

Zapewniamy także dodatkowe atrakcję w postaci obsługi muzycznej imprezy, organizacji konkursów i zabaw sportowo-rekreacyjnych (paintball, zawody łucznicze, konkurencje linowe, walki gladiatorów, team building, poszukiwanie skarbu, mini turniej Sumo), quady, spływów kajakowych, przejażdżki bryczkami, kuligów, pokazu walk rycerskich oraz loty balonem, kurs tańca towarzyskiego, pokazy artystyczne.

Współpracujemy z renomowanymi firmami outdoorowymi, wszystkie zabawy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów i opiekunów. Propozycja zestawu konkurencji jest zawsze indywidualnie dobrana do charakteru grupy i jej doświadczenia.

Doświadczenie i pasja

Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie z pobytu w Zalesiu, dlatego też cały nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i profesjonalnie, na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu maksymalnie 12 godzin, co bardzo ważne Państwa sprawę od początku do końca prowadzi jedna i ta sama osoba!

Imprezy tematyczne

Naszą specjalnością są imprezy tematyczne, gorąco polecamy zapoznanie się z ofertą imprez: Poznaj czar minionych lat PRL - impreza w stylu PRL Mafijne Kasyno - zabawa jak za czasów prohibicji Hacienda Mexicana - impreza w klimacie meksykańskiej pustyni Spotkanie z szantami - impreza dla prawdziwych wilków morskich i jeziornych :)

Baza noclegowa

Posiadamy 150 miejsc noclegowych w pokojach dwoosobowych z łazienką, zlokalizowanych w dwóch nowoczesnych budynkach hotelowych Ośrodka (największy po kapitalnym remoncie i wymianie wyposażenia w 2009r.) Nasi Goście mogą swobodnie korzystać z bazy sportowo-rekreacyjnej (kortu tenisowego, boiska do koszykówki i siatkówki, stołu do ping-ponga, bilarda, piłkarzyków, łodzi wiosłowych i kajaków, rowerów górskich, sauny, plaży z pomostami).


OFERTY SPECJALNE: