Spa Mazury konferencje na Mazurach

Forbes rekomenduje Zalesie

NASZE ATUTY
TWOJE KORZYŚCI

dogodny dojazdTylko 3 godziny z Warszawy, 2,5 godziny z Trójmiasta, 10 minut z centrum Olsztyna.

imprezy niskie cenyAtrakcyjne warunki cenowe - oferujemy dużo wiecej niż standardowy hotel za mniej!

imprezy firmowe na MazurachIndywidualne podejście do Klienta, jesteśmy w stanie spełnić każde życznie /w granicach rozsądku :)/

integracja nad JezioremBliskość natury - jezioro, sosnowy las. Słowem przepiękne mazurskie krajobrazy...

pobyty dla pracownikówWyjatkowo rodzinna atmosfera, której nie znajdziecie w standardowym hotelu.

firmowe pobyty rodzinneFirmowe pobyty rodzinne dla pracowników. Bajkolandia, mini przedszkole dla dzieci.

teambuilding na MazurachSzeroki wachlarz oryginalnych konkurencji teambuildingowych, prowadzonych przez własnych animatorów co gwarantuje wysoką jakość i atrakcyjne ceny.

spa na MazurachBony upominkowe do SPA i pobytowe - idealne nagrody dla Klientów, partnerów handlowych i pracowników.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY:
tel. 89 526 06 20, kom. 662 216 177
e-mail: marketing@zalesiemazury.pl

Lokalizacja i warunki

Wybór odpowiedniego miejsca na przeprowadzenie szkolenia to połowa sukcesu. Dlatego zapraszamy Państwa do organizacji szkoleń w Ośrodku Zalesie Mazury, w czystej ekologicznej strefie nad jeziorem Orzyc Wielk, a jednocześnie zaledwie 18 km od centrum Olsztyna.

Obszerny (3,5 hektarowy) kompleks Ośrodka Zalesie Mazury rozpościera się pomiędzy jeziorem Orzyc Wielki a rzeczką Pisą, w odległości 3 km na wschód od miasteczka Barczewo, na południe od drogi krajowej nr 16, relacji Olsztyn-Mrągowo-Augustów.

Lokalizacja na Mazurach jest idealna do organizacji konferencji dla słuchaczy z kraju i zagranicy, szczególnie z rejonu Polski Północno-Wschodniej.

Konferencje i szkolenia dla firm

Konferencje oraz szkolenia na Mazurach w Ośrodku Zalesie Mazury zyskały uznanie w oczach wielu firm, instytucji oraz organizacji pozarządowych. Mazury to doskonałe miejsce na konferencje i szkolenia - z myślą o Państwa gościach przygotowujemy nietypowe atrakcje oraz ciekawy program, by łączyć w jedno szkolenie i konferencje z integracją oraz atmosferą Mazur.

Na szkolenia na Mazurach, do dyspozycji firm stawiamy, pięć sal konferencyjnych mogących pomieścić w zależności od ustawienia od 10 do 200 osób.

Zaplecze konferencyjne

Wszystkie sale Zalesia Mazury wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny: rzutnik multimedialny, rzutnik folii, ekran oraz flipchart. Na życzenie naszych gości istnieje możliwość instalacji w każdej sali białej tablicy suchościeralnej. Na całym terenie Ośrodka Zalesie Mazury goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu w technologii WiFi. Zapewniamy oprawę cateringową w postaci posiłków i przerw kawowych oraz dodatkowe atrakcje w postaci zabaw sportowo-rekreacyjnych. Dodatkowo możemy zapewnić transport autokarowy i mikrobusowy z każdego rejonu Polski.

Gastronomia

Oferujemy specjalne rabaty na noclegi i wyżywienie dla firm szkoleniowych oraz organizacji pozarządowych! W ramach konferencji lub szkolenia dla pracowników Państwa firmy możemy przygotować imprezy integracyjne. Czas spędzony razem w formie zabawy scalą zespół Waszej firmy.

OFERTY SPECJALNE: