Spa Mazury imprezy firmowe na Mazurach

Forbes rekomenduje Zalesie

NASZE ATUTY
TWOJE KORZYŚCI

dogodny dojazdTylko 3 godziny z Warszawy, 2,5 godziny z Trójmiasta, 10 minut z centrum Olsztyna.

imprezy niskie cenyAtrakcyjne warunki cenowe - oferujemy dużo wiecej niż standardowy hotel za mniej!

imprezy firmowe na MazurachIndywidualne podejście do Klienta, jesteśmy w stanie spełnić każde życznie /w granicach rozsądku :)/

integracja nad JezioremBliskość natury - jezioro, sosnowy las. Słowem przepiękne mazurskie krajobrazy...

pobyty dla pracownikówWyjatkowo rodzinna atmosfera, której nie znajdziecie w standardowym hotelu.

firmowe pobyty rodzinneFirmowe pobyty rodzinne dla pracowników. Bajkolandia, mini przedszkole dla dzieci.

teambuilding na MazurachSzeroki wachlarz oryginalnych konkurencji teambuildingowych, prowadzonych przez własnych animatorów co gwarantuje wysoką jakość i atrakcyjne ceny.

spa na MazurachBony upominkowe do SPA i pobytowe - idealne nagrody dla Klientów, partnerów handlowych i pracowników.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY:
tel. 89 526 06 20, kom. 662 216 177
e-mail: marketing@zalesiemazury.pl

Mazury dla biznesu

Ośrodek Wypoczynkowy Zalesie Active Spa na Mazurach to doskonałe miejsce na organizację firmowej imprezy integracyjnej w ciekawej i niepowtarzalnej atmosferze Mazur.

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez integracyjnych dla Klientów biznesowych, firm i instytucji z terenu całego kraju. Imprezy integracyjne i konferencje na Mazurach w Ośrodku Wypoczynkowym Zalesie zyskały uznanie w oczach dotychczasowych naszych Gości.

Mazury konferencje. Szkolenia na Mazurach

Z myślą o Państwa pracownikach i klientach przygotowujemy nietypowe atrakcje oraz ciekawy program, łączący w jedno: szkolenie z integracją oraz niepowtarzalną atmosferą Mazur.

Jeden z głównych naszych atutów to lokalizacja w centrum Warmii i Mazur, nad jeziorem Orzyc Wielki z daleka od zgiełku miasta. Już pierwszego dnia pobytu Państwa pracownicy i klienci oderwą się od codziennych obowiązków. Piękne otoczenie, ponad stuletnie sosny, bliskość lasu oraz jeziora pozwolą im w pełni skupić się na obecnym zadaniu czyli dobrej zabawie!

Zalesie to nie tylko zabawa i wypoczynek, to także doskonałe miejsce na organizację konferencji lub szkolenia. Dowiedz się wiecej i skorzystaj z jednej z naszych ofert skierowanych do Klientów biznesowych.

Smaki Zalesia

W trakcie każdego pobytu integracyjnego nie może zabraknąć miejsca na uciechy podniebienia. Dlatego też zgodnie z polską tradycją wieczorne imprezy organizujemy przy suto zastawionych stołach. Naszą specjalnością jest tradycyjna polska kuchnia z naciskiem na jej regionalny charakter. Goszcząc w Zalesiu zasmakujecie Państwo naszej wspaniałej kuchni opartej na produktach naszego wyrobu.

Wieczorne imprezy możemy zorganizować jako uroczystą kolację z dyskoteką i karaoke w sali bankietowej, niepowtarzalnym budynku o owalnej konstrukcji. Okrągły, podświetlany parkiet do tańca i oryginalne ustawienie stołów powodują, że każdy czuje się uczestnikiem zabawy. Mniejsze spotkania organizujemy w naszej sali restauracyjnej połączonej z kamerlaną salą kominkową.

Wszystkie nasze sale posiadają klimatyzację i klasyczny wystrój. Uroczysta kolacja to także możliwość organizacji imprezy tematycznej.

Team building na Mazurach

Zapewniamy także dodatkowe atrakcję w postaci obsługi muzycznej imprezy, organizacji konkursów i zabaw sportowo-rekreacyjnych (paintball, zawody łucznicze, konkurencje linowe, walki gladiatorów, team building, poszukiwanie skarbu, mini turniej Sumo), quady, spływów kajakowych, przejażdżki bryczkami, kuligów, pokazu walk rycerskich.

Współpracujemy z renomowanymi firmami outdoorowymi, wszystkie zabawy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów i opiekunów.

Propozycja zestawu konkurencji jest zawsze indywidualnie dobrana do charakteru grupy i jej doświadczenia. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie z pobytu w Zalesiu, dlatego też cały nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Imprezy plenerowe na Mazurach

Gorąco polecamy mazurską biesiadę na polu grillowym przepięknej polanie otoczonej przez ponad stuletnie sosny. W tym miejscu organizujemy biesiady i pikniki firmowe dla grup od 40 do 500 osób. Biesiady mogą być połączone z kuligiem lub przejażdżką bryczkami po otaczającym lesie oraz z zabawami teambuildingowymi. Imprezie na polu grillowym może towarzyszyć muzyka mechaniczna, akordeonistka śpiewająca najbardziej znane utwory biesiadne lub regionalny zespól muzyczny.

OFERTY SPECJALNE: