OFERTA DLA FIRM | Centrum szkoleniowo-konferencyjne |

imprezy integracyjne na Mazurach

Zerwij z rutyną!

Jesteś już znużony tymi samymi miejscami imprez firnowych? Masz dość poruszania się w oklepanych schematach?

Mamy dla Ciebie propozycję imprezy integracyjnej na Mazurach w przepięknie położonym Ośrodku na Mazurach. U nas nigdy nie jest tak samo, ponieważ dostosowujemy program imprezy specjalnie do Twoich potrzeb.

Jesteśmy chwaleni

Pracownicy firm, które zorganizowały u nas imprezy, szczególnie chwalą nasze położenie, bazę noclegową, pyszną regionalną kuchnię oraz otwartą atmosferę i przystępność obsługi.  Szczególnie chlubimy się pomysłowością i ciagłym poszukiwaniem nowych atrakcji, które zaskoczą Twoich współpracowników.

Mazurskie SPA

Nie sposób nie wspomnieć o naszym regionalnym SPA - mazurski klimat, autorskie linie zabiegowe w oparciu o naturalne składniki są stałym punktem wizyt a także doskonałą nagrodą dla najlepszych pracowników.

Szybki kontakt i elastyczność to nasze atuty a Twoja wygoda!

Zaplanuj już dziś firmową imprezę integracyjną na Mazurach dla Twoich pracowników i kontrahentów. Impreza integracyjna to przede wszystkim dobra zabawa, dlatego dla każdej firmy* która zdecyduje się na organizację imprezy w Zalesiu od grudnia 2010 do czerwca 2011 oferujemy OLIMPIADĘ SPORTÓW DZIWNYCH gratis!  Jest to nasz autorski program grupowych i indywidualnych konkurencji sprawnościowych w śmiesznych dyscyplinach realizowany przez doświadczonych trenerów i animatorów.

*propozycja dla grup firmowych min. 40-os., przy minimum dwóch dobach pobytu

W Zalesiu zapewnimy Państwu bogate atrakcje wieczorne, imprezy tematyczne, a dla grup poszukujących większej dawki adrenaliny zorganizujemy przejażdżkę quadami, samochodami terenowymi, zorbing na jeziorze, paintball oraz inne wskazane atrakcje.

W razie pytań oraz zainteresowania ofertą integracyjną zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów.
 

Kontakt: tel. 89 526 06 20, kom. 662 216 177, e-mail:marketing@zalesiemazury.pl


OFERTY SPECJALNE: