restauracja na mazurach

Wypoczynek z dziećmi na Mazurach

Jako rodzice czteroletniej Amelki oraz dwuletniej Lenki wiemy jak trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce na rodzinne wczasy z dziećmi. Dlatego też serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu z dziećmi w Ośrodku Zalesie Mazury Active Spa. Dzięki uroczej lokalizacji, (Mazury), przy ścianie lasu, nad brzegiem jeziora Orzyc Wielki odwiedzające nas dzieci mogą codziennie obcować z przyrodą. Mogą swobodnie podglądać łabędzie, kaczki oraz podziwiać pozostałe gatunki bogato tu występującej fauny i flory.

Zalesie Mazury jest doskonałym miejscem wypadowym na wycieczki do ciekawych miejsc na Warmii i Mazurach, które warto pokazać najmłodszym.

Noclegi w ośrodku Zalesie Mazury przygotowane z myślą o wypoczynku rodzinnym na Mazurach

Gwarancja udanego wypoczynku rodzinnegoPokoje w budynku A są idealne dla rodzin 2+2. Oprócz łóżka małżeńskiego posiadają dodatkowe trzecie łóżko oraz miejsce na ewentualne łóżeczko turystyczne i wózek dla najmłodszych pociech.
Dla milusińskich w wieku od 1 do 5 lat
przygotowaliśmy mini plac zabaw wyposażony w zabawki i urządzenia uwielbiane przez najmłodszych: zjeżdżalnie, rollercoaster, samochody policyjne, akcesoria do rysowania itp. Miejsce to cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców szczególnie w przypadku gorszej pogody. Posiadamy także odkryte place zabaw zlokalizowane w trzech miejscach ośrodka.
Dla starszych dzieci przygotowaliśmy kącik gier planszowych i piłkarzyki. Cała rodzina może skorzystać z rowerów turystycznych, kortu tenisowego, boiska do koszykówki i siatkówki, stołu do ping-ponga, bilardu oraz sprzętu pływającego. Cała rodzina może korzystać z naszej prywatnej plaży, w sezonie letnim jest ona prowadzona przez dwóch ratowników, którzy porwadzą naukę pływania dla dzieci!

Najlepsza rekomendacja

Nasz Ośrodek został uznany przez kapitułę konkursu „HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2009“ za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi!

Rodzinne promocje i gratisy

Dzieci w wieku poniżej trzech lat bez dodatkowych świadczeń GRATIS (w pokoju rodziców)! Dzieci w wieku 3-10 lat połowa dziennej stawki (na dostawce w pokoju rodziców)!

Dodatkowo: na życzenie udostępniamy łożeczka turystyczne, zabezpieczenia kontaktów, przewijaki dla noworodków, wanienki do kąpieli, plastikowe miski do prania, krzesełka do karmienia, rowery turystyczne z fotelikami dla dzieci. Na terenie ośrodka istnieje możliwość zakupu podstawowych akcesoriów i produktów potrzbnych kobietom w ciąży, mamom karmiącym oraz ich dzieciom. Wspólpracujemy także ze sklepem z akcesoriami dla dzieci BOBAS w Olsztynie, w którym nasi goście uprawnieni są do dodatkowych rabatów.

Zalesie to wymarzone miejsce na urlop z dziećmi na Mazurach!

Zobacz nasze oferty: Rodzinne ferie na Mazurach oraz Wypoczynek z dziećmi na Mazurach

 

Sprawdź termin


OFERTY SPECJALNE: