wypoczynek mazury spa wypoczynek z dziećmi

Wypoczynek z dziećmi na Mazurach

Zalesie Mazury Active Spa - niepowtarzalne miejsce w sercu Warmii i Mazur.

Idealne położenie Ośrodka Wypoczynkowego niedaleko Olsztyna (18 km) a jednocześnie w strefie ekologicznej z dala od „wydeptanych” kurortów Mazur dają Ci i Twojej Rodzinie wspaniałą możliwość rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem. W Zalesiu błyskawicznie zapomnisz o wszystkich trudach i troskach dnia codziennego.

Zalesie Mazury, to wygodne pokoje 2- i 3-osobowe, wspaniała kuchnia dostarczająca uciech podniebienia, przepiękne mazurskie plenery, ponad 3,5 hektarowy teren ośrodka pełen zieleni, bliskość lasu i jeziora oraz Mazurskie Spa zapewniające niezapomnianych doznań dla ciała i ducha.

Raj na Mazurach dla rodzin z dziećmi

W Zalesiu Mazury Active Spa mali Goście są najważniejsi!

Nasz Ośrodek został uznany przez kapitułę konkursu „HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2009" za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! Dzieci w wieku poniżej trzech lat bez dodatkowych świadczeń GRATIS (w pokoju rodziców)! Dzieci w wieku 3-10 lat połowa dziennej stawki (na dostawce w pokoju rodziców)! Więcej informacji na temat wypoczynku z dziećmi na Mazurach w naszym ośrodku znajdą Państwo tutaj.

Spa na Mazurach

Nasze Mazurskie SPA oferuje Państwu szereg zabiegów odprężających i pielęgnacyjnych na twarz i ciało, a także masaże relaksacyjne oraz terapeutyczne. Odwiedzając nasze SPA na Mazurach będziecie mieli Państwo okazję skorzystać z: sauny suchej i infrared, łaźni parowej, jacuzzi, kąpieli relaksacyjnych oraz wielu innych atrakcji.

Dodatkowo nasz ośrodek oferuje dużo propozycji dla aktywnych osób chcących spędzić czas na łonie natury zaczynając od zajęć Nordic Walking a kończąc na rowerowych wycieczkach. Więcej informacji na temat wypoczynku w naszym SPA na Mazurach znajdą Państwo tutaj.

Atrakcje przez cały rok!

Wybierz dla siebie i swojej rodziny jeden z atrakcyjnych pakietów pobytowych wchodzących w skład naszej oferty specjalnej.

Sprawdź termin


OFERTY SPECJALNE: