wypoczynek na mazurach

Aktywny wypoczynek na Mazurach

Nordic walking i rowery

Jeśli chcesz aktywnie spędzić wolny czas lub po prostu być blisko natury zapraszamy całym rokiem do Zalesie Mazury Active Spa. Doskonała lokalizacja Zalesia wprost zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek po okolicznych lasach i polnych dróżkach. Jazda na rowerze lub nordic walking może odbywać się pod okiem profesjonalnego trenera, który podzieli się z Państwem swoimi radami.

Sporty wodne na Mazurach

Zalesie to także doskonałe miejsce na samodzielną wycieczkę kajakowa lub spływ kajakowy większą grupą przepięknym szlakiem Pisy!

Do Państwa dyspozycji stawiamy nasz sprzęt pływający (łódki, kajaki i rower wodny), rowery turystyczne, kijki do nordic walking, boisko do koszykówki i siatkówki, kort do tenisa, stół bilardowy, stół do ping-ponga. Dla amatorów wędkarstwa oferujemy pozwolenia wędkarskie na połów ryb także z łodzi wiosłowych.

Pobierz Trasy rowerowe i szlaki kajakowe gminy Barczewo (*pdf) 

Narty na... Mazurach

Przyjazd zimą do Zalesia nie oznacza rezygnacji z nart. Dla miłośników narciarstwa w odległości 50km od ośrodka znajdują się dwie stacje narciarskie: GRÓRA 4 WIATRÓW w Mrągowie oraz KARTASIÓWKA w Rusi pod Olsztynem. Istnieje możliwość organizacji transportu do stacji narciarskich busem max 18 osób!

Także miłośnicy nart biegowych najdą tutaj coś dla siebie, okoliczne tereny są wymarzone na uprawianie biegów narciarskich.
 

Sprawdź termin


OFERTY SPECJALNE: