Sprawdź termin


restauracja na mazurach

Domowe jedzenie w mazurskiej restauracji

Dobre jedzenie to nasza specjalność, przykładamy szczególnie dużą uwagę do potraw serwowanych naszym Gościom także tym najmniejszym. Wszystkie potrawy są przez nas przygotowywane w oparciu o tradycyjne, najczęściej staropolskie  przepisy. Sami pieczemy i wędzimy mięsa, wędliny oraz ryby. Sami jesienią przygotowujemy domowe przetwory i konfitury, które całym rokiem mogą posmakować nasi Goście. Może to już nie modne ale u nas nadal kierujemy się staropolską sentencją  „GOŚĆ NAJEDZONY TO GOŚĆ ZADOWOLONY“. Jeśli lubicie więc dobre jedzenie, tęsknicie za domowymi smakami z dzieciństwa to zapraszamy do Zalesia na Mazurach!

Zobacz menu restauracji (pdf)

Nasza kuchnia przygotuje wspaniałe i smaczne potrawy na każdą okazję. Nie tylko w trakcie wypoczynku w Zalesiu ale także w trakcie każdego pobytu integracyjnego lub konferencyjnego nie może zabraknąć miejsca na uciechy podniebienia. Dlatego też zgodnie z polską tradycją wieczorne imprezy integracyjne organizujemy przy suto zastawionych stołach. Naszą specjalnością jest tradycyjna polska kuchnia z naciskiem na jej regionalny charakter. Goszcząc w Zalesiu zasmakujecie Państwo naszej wspaniałej kuchni opartej na produktach naszego wyrobu.

Pikniki i biesiady mazurskie

Dużą renomą cieszą się nasze pikniki i biesiady mazurskie w trakcie których serwujemy potrawy grillowane i pieczone w tradycyjny sposób. Wszystko jest pieczołowicie przygotowywane według sprawdzonych przepisów pod okiem szefowej kuchni. Nasi Goście szczególnie sobie chwalą nasz bigos zalesiański oraz kapuśniak po warmińsku.

Kącik malucha

Dla naszych najmniejszych Gości mamy specjalną propozycję czyli „kącik łasucha”. To dania i smakołyki przygotowane specjalnie dla dzieci, które dzieciaki chętnie jedzą. U nas nie ma niejadków każdy maluch znajdzie coś dla siebie! 

Przyjedźcie do nas i spróbujcie Smaków Zalesia!  

OFERTY SPECJALNE: