Sprawdź termin


noclegi mazury

A za oknem mazurskie widoki...

Posiadamy dwa nowoczesne budynki hotelowe, w których oferujemy ponad 150 miejsc w pokojach 2- i 3-osobowych oraz 4-osobowych studiach.

Budynek A to to kameralny dwukondygnacyjny budynek z przestronnymi balkonami typu loggia z widokiem na ośrodek. W tym budynku oferujemy dla Państwa dwa rodzaje pokoi:

  • Trzy pokoje "Ocalić od zapomnienia" (około 25m2) - nawiązujące swoim wystrojem do naszego regionalnego Spa. Pokoje posiadają drwniane meble stylizowane na dawne meble jakie można było spotkać na tych terenach kilka wieków temu. W każdym pokoju znajdą Państwo dwa drewniane łóżka, dodtakowe trzecie łóżko, obszerną komodę, telewizor LCD, krzesła, lodówkę, łazienkę z wc i prysznicem. Wszystkie pokoje hotelowe posiadają oddzielny balkon z krzesłami ogrodowymi.
  • Osiemnaście dużych pokoi (około 25m2). W tym budynku proponujemy Państwu komfortowy wypoczynek w trzyosobowych pokojach hotelowych wyposażonych w podwójne, łączone łóżko, rozkładaną sofę jednoosobową, obszerną szafę, TV, lustro, fotel, łazienkę z wc, prysznicem, umywalką. Wszystkie pokoje hotelowe posiadają oddzielny balkon z krzesłami ogrodowymi.


Budynek B to nowo wyremontowany budynek hotelowy, z którego rozciąga się przepiękny widok na naszą mazurską plażę i jezioro Orzyc Wielki. W tym budynku Państwa dyspozycji trzy rodzaje pokoi:

  • Komfortowe dwupokojowe studia (około 35m2) wyposażone w: cztery łóżka hotelowe, obszerną szafę, TV, stolik z dwoma krzesełkami, łazienkę z wc, prysznicem, umywalką. Studio posiada obszerny podwójny balkon typu „loggia” z widokiem na jezioro, wyposażone w krzesła ogrodowe.
  • Wygodne pokoje dwuosobowe (około 17m2) wyposażone w: dwa łóżka hotelowe z możliwością połączenia, obszerną szafę, TV, lustro, stolik z dwoma krzesełkami, łazienkę z wc, prysznicem, umywalką. Wszystkie pokoje posiadają oddzielny balkon typu „loggia” z widokiem na jezioro, wyposażone w krzesła ogrodowe. W pokojach dwuosobowych istnieje możliwość zorganizowania „dostawki hotelowej".
  • Pokoje jednoosobowe (około 12m2) z możliwością dostawki wyposażone w: dwa łóżka hotelowe, obszerną szafę, TV, lustro, stolik z krzesełkiem, łazienkę z wc, prysznicem, umywalką.

Nocleg pod Olsztynem

Jeśli jesteś przejazdem w Olsztynie w sprawach biznesowych i szukasz taniego noclegu służbowego zapraszamy do Zalesia. To tylko 10 minut autem od centrum Olsztyna, a wieczorem, po nużącym dniu możesz odwiedzić nasze Spa - gwarantujemy, że poczujesz przypływ sił.

Bezprzewodowy internet

Na terenie ośrodka istnieje możliwość bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi)  

 

OFERTY SPECJALNE:
NASZE GALERIE: