Sprawdź termin


wypoczynek na mazurach spa

Zalesie Mazury Active Spa - to miejsce niezwykłe stworzone do wypoczynku rodzinnego ale i pobytów grupowych. Wypoczynek na Mazurach w Ośrodku Wypoczynkowym Zalesie nad jeziorem Orzyc Wielki to niezapomniane chwile w przepięknej okolicy niedaleko Olsztyna, stolicy Warmii i Mazur.

Idealne położenie Ośrodka Wypoczynkowego niedaleko Olsztyna (18 km) a jednocześnie w strefie ekologicznej z dala od „wydeptanych” kurortów Mazur dają Państwu wspaniałą możliwość rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem.

Położenie w sercu Warmii i Mazur:

Ośrodek Wypoczynkowy, znajduje sie na uboczu, w czystej ekologicznej strefie nad jeziorem Orzyc Wielki, w lesie sosnowo-świerkowym. Obszerny - 3,5 hektarowy - kompleks Ośrodka rozpościera się pomiędzy jeziorem Orzyc Wielki a rzeczką Pisą, w odległości 3 km na wschód od miasteczka Barczewo, na południe od drogi Olsztyn - Mrągowo – Augustów (droga E16).

Szukasz miejsca na spędzenie rodzinnego urlopu na Mazurach?

Zalesie to wymarzone miejsce na wakacje na Mazurach, rodzinny wypoczynek z dziećmi, wczasy nad jeziorem, wczasy rodzinne, wczasy pracownicze na Mazurach. Zalesie przyjmuje Gości cały rok dlatego też jesteśmy doskonałym miejscem na rodzinne święta i ferie.

Wypoczynek z dziećmi, Hotel dla dzieci, hotel przyjazny rodzinieZ myślą o pobytach rodzinnych Ośrodek Wypoczynkowy został zaprojektowany tak, by dzieci mogły cieszyć się licznymi atrakcjami: plac zabaw nad jeziorem, specjalny plac zabaw w pomieszczeniu (Małpi Gaj), mini zoo (zwierzyniec), stół bilardowy, boisko, kort tenisowy, kąpielisko nad jeziorem. Dodatkowo organizujemy imprezy specjalne dla dzieci pod okiem specjalistów: zabawy, nauka, wycieczki. 

U nas wasze dzieci nie będą miały czasu się nudzić!

 

 

Mazury – konferencje i szkolenia dla firm

Ośrodek Wypoczynkowy Zalesie na Mazurach to doskonałe miejsce na organizację firmowej imprezy integracyjnej w ciekawej i niepowtarzalnej atmosferze Mazur. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez integracyjnych dla Klientów biznesowych, firm i instytucji z terenu całego kraju. Imprezy integracyjne i konferencje na Mazurach w Ośrodku Wypoczynkowym Zalesie zyskały uznanie w oczach dotychczasowych naszych Gości. Z myślą o Państwa pracownikach i klientach przygotowujemy nietypowe atrakcje oraz ciekawy program, łączący w jedno: szkolenie z integracją oraz niepowtarzalną atmosferą Mazur.
+więcej

Mazury - imprezy specjalne

Ośrodek Wypoczynkowy Zalesie proponuje organizację imprez specjalnych: tradycyjny sylwester pod Olsztynem, karnawał (bale karnawałowe na Mazurach), majówka nad jeziorem, piknik na Mazurach. Organizowane przez nas: Wielkanoc na Mazurach, mazurskie Boże Narodzenie to rodzinna atmosfera dla szukających alternatywy na czas Świąt. U nas przypomnisz sobie atmosferę świąt z dzieciństwa.

Mazury-biura podróży

Nasz ośrodek współpracuje z biurami podróży, agencjami turystycznymi i innymi podmiotami zajmującymi się organziacją wyjazdów indywidualnych i grupowych na Warmię i Mazury. Zapraszamy do współpracy wszytkich, którym zależy na sprzedaży atrakcyjnej oferty turystycznej i konferencyjnej. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę z firmami organizującymi wyjazdy integracyjne i firmowe.  Sami należymy od dwóch lat do Polskiej Izby Turystyki.

Mazury - uroczystości rodzinne

To właśnie w sercu Mazur, pod Olsztynem, wiele par urządziło sobie długo wspominane wesela. Wesele na Mazurach a także komunie, przyjęcia, chrzty, urodziny oraz  rocznice ślubu dzięki urokowi miejsca, otwartej przestrzeni, pięknych widokach to strzał w dziesiątkę! Poza tym miesiąc miodowy” spędzony w tak romantycznym miejscu... :).

Weekend na Mazurach

Szukasz pokoi, noclegu na Mazurach? Marzysz o weekendzie na Mazurach, pobycie weekendowym? Planujesz wypad na Mazury w gronie rodziny, znajomych? Szukasz ośrodka Wypoczynkowego z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym, miejsca na piknik z grillem? Pakuj się i przyjedź do naszego Ośrodka Wypoczynkowego. Zapraszamy na Mazury!

Wypoczynek na Mazurach dla organizacji pozarządowych.

Organizacje i Stowarzyszenia znajdą w naszym Ośrodku sojusznika, a także miejsce, gdzie mogą zorganizaować konferencję, szkolenia, imprezy integracyjne.

 

 

 

 

 

OFERTY SPECJALNE: